menuordersearch
alborzsanat.ir

۸ استفاده عجیب از کارواش که شما را متحیر می کند! ,

۱۳۹۸/۱/۲۴ شنبه
(2)
(0)
۸ استفاده عجیب از کارواش که شما را متحیر می کند!
۸ استفاده عجیب از کارواش که شما را متحیر می کند!

۸استفاده عجیب از کارواش که شما را متحیر می کند!

می دانید که کارواش ، ابزار بسیار ایده آلی برای شستشوی حیاط و رمپ می باشد، اما آیا می دانستید که می توان از آن برای برش میوه استفاده نمود؟

پوست کندن سیب زمینی با کارواش!

کندن پوست سیب زمینی گاهی اوقات کاری یکنواخت و خسته کننده است. اما اگر می خواهید که سرعت این کار را ۱۰ برابر کنید، سیب زمینی ها را در فضای باز در یک جعبه بیاندازید، عقب بایستید و با فشار کارواش آنقدر آنها را بشویید تا پوستشان محو شود.

اسکیت بورد را به کمک کارواش برانید!

 

 

اگر از سر اتفاق شما هم یک کارواش و هم یک اسکیت بورد دارید و همچنین زمین مسطح بزرگی در فضای باز، در دسترس شماست، خود یا کودکانتان را می توانید با نیروی کارواش به اینسو و آنسو برانید، کافیست در حالیکه سوار اسکیت بورد شده اید، نازل کارواش را به سمت زمین پشت هدف بگیرید تا نیروی آب شما را در جهت مخالف به حرکت درآورد.

پیکرتراشی کدو حلوایی

 

ابزارهای دستی حکاکی که برای ساخت فانوس از کدو حلوایی جهت جشن هالووین استفاده می شود، گاهی اوقات بیشتر موجب سردرد و یا دست درد است تا خنده و شادی. استفاده از کارواش برای این منظور زمانی مناسب است که قصد طراحی ظریف و پیچیده ندارید و یک لبخند گشاد و چشم های درشت توخالی برای شما کفایت می کند. بهترین حکاکی در نوع خود برای انسانهای راحت طلب!

پاک کردن فلس ماهی!

 

دیگر دستان شما در هنگام پاک کردن ماهی تمیز می مانند. چرا که کارواش می تواند این کار پردردسر را، بجای شما بسرعت و در زمانی کوتاه انجام دهد.

راندن برگ های افتاده درختان!

 

 

هنگامی که پاییز می رسد، چمن سبز با لایه های برگ پوشیده می شود. اگرچه ممکن است برای لحظه ای، زیبا و چشم نواز به نظر برسد، اما به احتمال زیاد شما باز هوس دیدن حیاط سبز خود را خواهید داشت. می توانید چنگک و یا دمنده برگ خود را به کناری گذاشته و با کارواش به پاک کردن حیاط مشغول شوید. با این کار، حیاط خود را خیلی زود و با کیفیت خوب پاک خواهید دید.

برش گریپ فروت!

 

 

 

دیدن دو نیمه کاملا مساوی می تواند جذاب و رضایت بخش باشد. با بستن نوک قرمز که آب را با زاویه صفر درجه می پاشد به روی نازل کارواش، می توانید بدون صدمه زدن به گریپ فروت ، آن را با فشار آب نصف کنید.

  بین شاخه های درخت گیر افتاده!

 

 

هنگامی که توپی را پرتاب، شوت و یا به عبارتی به سمت آسمان شلیک می کنید، ممکن است بالای یک درخت جا خوش کند. کارواش، یک ابزار ایمن برای پایین انداختن توپ است. دیگر نیازی به نردبان و یا داشتن مهارت بالا رفتن از درخت نیست.

ساخت اثر هنری در پیاده رو!

 

هنگامی که با کارواش در حال شستشوی پیاده رو هستید، با نوشتن و نقاشی روی پیاده رو توسط آب، می توانید کمی سرگرم شوید. مگر اینکه شما یک هنرمند حرفه ای باشید، آن وقت ممکن است بخواهید تصویر خودتان را ابتدا با گچ روی پیاده رو کشیده و بعد با کارواش قدرتمند خود ، مسیر خطوط را طی کنید.

 فروشگاه البرز صنعت

 

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر