menuordersearch
alborzsanat.ir

پیچ قفل شده را مثل آب خوردن باز کنید! ,

۱۳۹۸/۱/۲۶ دوشنبه
(2)
(0)
پیچ قفل شده را مثل آب خوردن باز کنید!
پیچ قفل شده را مثل آب خوردن باز کنید!

پیچ قفل شده را مثل آب خوردن باز کنید!

برای باز کردن پیچ های قفل شده میتوان از حرارت ، ابزار مخصوص چپگرد ، روغن و دیگر روشها کمک گرفت. در ادامه روش هایی بیان میشود که کمک میکند از کلنجار رفتن با اینگونه پیچ ها آسوده شوید. کار کردن با پیچ قفل شده میتواند خطرناک باشد. در رفتن آچار بدلیل اعمال نیروی فراوان و یا هرز شدن سر پیچ و استفاده از ابزار نامناسب ممکن است سبب صدمه جسمانی شود. پس استفاده از لوازم ایمنی نظیر دستکش و عینک لازم است.

بکس برقی

استفاده از بکس برقی ضربه ای برای باز کردن پیچ و مهره های کوچک میتواند مناسب باشد، اما برای پیچ قفل شده بزرگتر بهتر است از سوکت های معمولی استفاده نکنید چونکه تحمل گشتاور ایجاد شده را نداشته و متلاشی میشود. سوکت فشار قوی که از آلیاژ مقاوم تر ساخته شده توانایی تحمل ضربه شدید را دارد. رنگ مشکی، آنرا از سایر سوکت ها متمایز میکند.

 

 انبر قفلی

هنگامیکه گوشه های پیچ یا مهره ساییده شده و یا شیار روی پیچ دوسو و چهارسو خورده شده، انبر قفلی با گرفتن صحیح و قفل شدن، میتواند به آسانی بعضی از پیچ ها را باز کند.

 

آچار رینگی

با استفاده از آچار رینگی و وارد نمودن ضربه بجای فشار دائم ممکن است پیچ قفل شده باز شود. در غیر اینصورت میتوان ازپتک چوبی و غیره استفاده نمود.

 

آچار لوله کشی

هنگامیکه با پیچ های خیلی بزرگ سروکار دارید آچار لوله کشی میتواند گزینه مناسبی در نبود آچار و بکس سایز بزرگ باشد. دسته اهرمی این آچار بهمراه فک پر دندانه آن میتواند پیچ های قفل شده زیادی را باز کند. این آچار برای پیچ و مهره هایی نیز که سر آنها ساییده شده مناسب است.

فروشگاه آنلاین البرز صنعت 

 

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر