menuordersearch
alborzsanat.ir

آرشیو اخبار صفحه شش ,

راهنمای ابزار تعمیر و ترمیم مبلمان چوبی راهنمای ابزار تعمیر و ترمیم مبلمان چوبی راهنمای ابزار تعمیر و ترمیم مبلمان چوبی

تعمیر و پرداخت مبلمان چوبی کاری است که باید توسط ابزار دستی انجام شود. البته ابزار برقی باعث می‌شود کار، سریع‌تر و آسان‌تر پیش برود اما ابتدا باید طرز استفاده از ابزار دستی را یاد بگیرید و بعد سراغ انواع برقی آن بروید. در این مقاله، بهترین ابزار، که باید در کارگاه خانگی‌تان داشته باشید را معرفی خواهیم کرد. البته این مقاله بخشی را نیز به معرفی ابزار فرعی اختصاص می‌دهد. ابزار فرعی برای انجام تعمیرات ضروری نیست اما می‌توانند مدت زمان کار را کاهش دهد.
دوشنبه شانزدهم اردیبهشت ۹۸
مراحل تولید مبلمان و اجزای تشکیل دهنده آن مراحل تولید مبلمان و اجزای تشکیل دهنده آن ساخت کلاف ( قسمت نجاری ) 
در مرحله اول چوب بصورت الوار تهیه شده و وارد بخش نجاری می‌گردد در این قسمت توسط دستگاههای مخصوص نجاری الوار به تکه های مورد نیاز بریده می‌شود و طرح و نقش بر روی آنها انجام می‌گردد.
دوشنبه شانزدهم اردیبهشت ۹۸
روش تشخیص چرم مصنوعی از طبیعی روش تشخیص چرم مصنوعی از طبیعی چرم دو نوع مصنوعی و طبیعی دارد. نوع طبیعی کیفیت راحتی و دوام بسیار بیشتری نسبت به نوع مصنوعی خود دارد. به طبع قیمت چرم مصنوعی بسیار کمتر از چرم مصنوعی است.

برخی از تولید کنندگان و فروشندگان مبل درباره چرم به کار رفته واقعیت را نمیگویند. اما واقعا چطور چرم مصنوعی را از طبیعی تشخیص دهیم؟
یکشنبه پانزدهم اردیبهشت ۹۸
سه مزیت عمده‌ی سفارش ساخت مبل سه مزیت عمده‌ی سفارش ساخت مبل سفارش ساخت مبل به شما این امکان را می‌دهد تا مبل دلخواه‌تان را با کمترین هزینه طراحی و سفارش دهید. دیگر لازم نیست وقت زیادی را صرف گشتن برای پیدا کردن مناسب‌ترین مبل کنید.امروزه بسیاری از تولیدکنندگان پیشرو در مبلمان، این امکان را برای خریدارن فراهم نموده‌اند تا به جای مراجعه به فروشگاه‌ها و خرید مبل آماده، مستقیما با تولیدکنندگان مبل در ارتباط باشند. یکشنبه پانزدهم اردیبهشت ۹۸ حساسیت به شعله فوم پلی یورتان حساسیت به شعله فوم پلی یورتان این حقیقت که فوم پلی یورتان همانند دیگر مواد آلی مانند نفت، بنزین، چوب، کاغذ، پشم، نایلون، پلی‌اتیلن و غیره آتش می‌گیرد و گازهای سمی از خود متصاعد می‌کند این ضرورت را ایجاب می‌کند که در هنگام کار با مواد پلی یورتان می‌بایست، اقدامات ایمنی لازم در نظر گرفته شود. شنبه چهاردهم اردیبهشت ۹۸ چگونه مبلمان چرمی را تعمیر کنیم؟ چگونه مبلمان چرمی را تعمیر کنیم؟ احساس تجملی آرمیدن در یک مبلمان یا صندلی چرمی نرم، تجربه ای باورنکردنی است! بنابراین هنگامی که مبلمان مورد علاقه تان آسیب دیده و فرسوده شده است، آن را به گوشه ای متروک نسپارید. تعمیر کردن مبلمان چرمی با ابزارهای صحیح، بسیار راحت و آسان است. نکات زیر را برای یادگیری بیشتر به خاطر بسپارید. شنبه چهاردهم اردیبهشت ۹۸
با ما در تماس باشید
دفتر مرکزی :
کرج جاده محمد شهر نرسیده به سه راه امیر کبیر روبروی مسجد صاحب الزمان فروشگاه البرز صنعت
تلفن تماس :
02636338710-13
09121611814
aparatfacebooktwiteryoulinkedininstagram
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp بر روی هر کدام از اکانت پشتیبان ما کلیک کنید.
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می‌دهیم
مدیر
پشتیبانی واتساپ
چطور میتونم کمکتون کنم؟